Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Organizacja zajęć wspomagających
Wpisany przez Tatiana Rodzik   
czwartek, 19 sierpnia 2021 15:15

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19, w roku szkolnym 2021/2022 w szkole będą organizowane dodatkowe zajęcia wspomagające w opanowaniu oraz utrwalaniu wiadomości i umiejętności z wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego oraz zajęć z języka mniejszości narodowej, języka mniejszości etnicznej i języka regionalnego.

Udział uczniów w zajęciach jest dobrowolny i  wymaga wyrażenia zgody na uczestnictwo na podstawie deklaracji rodziców (dotyczy ucznia niepełnoletniego) lub pełnoletniego ucznia. Do dnia 6 września 2021 r. (poniedziałek) rodzice ucznia lub pełnoletni uczeń mogą złożyć dyrektorowi szkoły pisemną deklarację uczestnictwa w organizowanych w szkole zajęciach wspomagających z danego przedmiotu lub przedmiotów. Deklaracje można złożyć za pośrednictwem: poczty elektronicznej na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dziennika elektronicznego Vulcan (skan deklaracji) , osobiście.

Niezłożenie deklaracji w wymaganym terminie będzie potraktowana jako brak zgody na uczestnictwo ucznia w zajęciach wspomagających w roku szkolnym 2021/2022. Zajęcia wspomagające odbywać się będą stacjonarnie w szkole nie zależnie od formy prowadzonej nauki w tym okresie.  Zajęcia wspomagające trwać będą do 22 grudnia 2021r. Uczniowie zostaną zapoznani przez wychowawców o terminach zorganizowanych zajęć wspomagających. Harmonogram zajęć będzie umieszczony w dzienniku elektronicznym.

Deklaracje uczestnictwa w zajęciach wspomagających dostępne są w sekretariacie szkoły lub poniżej do pobrania w wersji elektronicznej.


Deklaracja uczestnictwa w zajęciach wspomagających

 

Dni Otwarte - online 2021

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Z ostatniej chwili

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości