Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Samorząd - aktualności

Możemy o sobie powiedzieć: Jesteśmy współgospodarzami szkoły, organizatorami jej życia kulturalnego. Na nas spoczywa obowiązek zapewnienia pozostałym kolegom stosownej porcji rozrywki. Nasz samorząd przygotowuje młodzież do życia w społeczeństwie. Nie pozostaje obojętny na potrzeby innych.
Kiermasz podręczników.
Wpisany przez JDomaszewska   
poniedziałek, 10 września 2018 11:59

Samorząd Uczniowski organizuje kiermasz podręczników, który odbędzie się we wtorek 18 września o 10:25 w bibliotece. Podpisane na pierwszej stronie wraz z proponowaną ceną podręczniki należy przynosić do pani J. Domaszewskiej (do biblioteki).

 
Kiermasz podręczników
Wpisany przez Tatiana Rodzik   
poniedziałek, 12 września 2016 06:35

Samorząd Uczniowski organizuje kiermasz podręczników, który odbędzie się w piątek 16 września o 10:25 w sali nr 13. Podpisane na pierwszej stronie wraz z proponowaną ceną podręczniki należy przynosić do pani T. Rodzik.

 
Współpraca Samorządów Uczniowskich
Wpisany przez Tatiana Rodzik   
czwartek, 10 marca 2016 18:54

W ramach współpracy  Samorządów Uczniowskich oraz bibliotek szkolnych w naszej szkole od października do końca lutego trwała zbiórka książek dla Szkoły Podstawowej im.Henryka Sienkiewicza w Kowali. Samorząd Uczniowski tej szkoły zwrócił się do nas z prośbą o wsparcie księgozbioru utworzonej we wrześniu szkolnej biblioteki. Nasi uczniowie oraz pracownicy  chętnie odpowiedzieli na apel młodszych kolegów i wielu z nich przyczyniło się do wzbogacenia księgozbioru biblioteki Szkoły Podstawowej w Kowali.

 
Akcja Sprzątanie Świata
Wpisany przez Tatiana Rodzik   
niedziela, 08 listopada 2015 19:00

Uczniowie naszej szkoły włączyli się  w akcję Sprzątanie Świata. Była to praktyczna lekcja ekologii, którą wszyscy zaliczyli na ocenę celującą. W ramach tej akcji został posprzątany teren wokół szkoły, ulica Fabryczna od krzyżówek do szpitala, teren pobliskich lasów, ulica Młynki od przystanku do cmentarza, ulica Przemysłowa. Sprzątanie Świata to coroczna akcja, którą organizuje Samorząd Uczniowski i  biorą w niej udział wszyscy, którym nie jest obojętny los i wygląd naszej planety. Pomaga ona w kształtowaniu postaw, które w przyszłości powinny stać się stylem naszego życia.
Za okazaną pomoc w realizacji szkolnej akcji Sprzątanie Świata dziękujemy Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej w Poniatowej oraz Wydziałowi Inwestycji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Poniatowej.

 
Świąteczny kiermasz
Wpisany przez Tatiana Rodzik   
czwartek, 12 grudnia 2013 07:55

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować kiermasz świątecznych ciast. Serdecznie zapraszamy na słodkości, które będzie można spróbować za w dniach:

13 grudnia (piątek)- ciasta przygotowane przez uczniów klas pierwszych i drugich

17 grudnia (wtorek)- ciasta przygotowane przez uczniów klas trzecich i czwartych

Kiermasz odbędzie się na pierwszym piętrze na długiej przerwie. Członkowie Samorządu Uczniowskiego serdecznie zapraszają (ceny przystępne dla każdego).

 
Góra Grosza
Wpisany przez Tatiana Rodzik   
czwartek, 05 grudnia 2013 08:07

Nasza szkoła kolejny raz przystąpiła do Ogólnopolskiej Akcji Góra Grosza, której celem jest pomoc dzieciom wychowującym się poza domem rodzinnym. Pieniążki o nominałach 1gr,2gr,5gr,10gr,20gr,50gr,1zł,2zł,5zł zbierają członkowie SU każdego dnia na 3 i 4 godzinie lekcyjnej. Mamy nadzieję, że nikt nie pozostanie obojętny wobec celu, na który mają być przeznaczone te pieniądze.

 
Góra Grosza
Wpisany przez Tatiana Rodzik   
piątek, 01 lutego 2013 09:43

Nasza szkoła kolejny raz przystąpiła do ogólnopolskiej akcji Góra Grosza, której celem jest pomoc dzieciom wychowującym się poza domem rodzinnym. W dniach od 26 listopada do 7 grudnia 2012 r. członkowie samorządu uczniowskiego przeprowadzili zbiórkę monet o nominałach od 1 grosza do 5 złotych wśród uczniów oraz pracowników szkoły. Zebraliśmy wspólnie w Zespole Szkół 193 zł 93 gr, wrzucając 5648 różnego rodzaju monet. Wszystkim uczniom oraz pracownikom szkoły, którzy wsparli tę akcję dziękujemy.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2